Новини про м'ясо

Продуктивність ураїнських свиногосподарств зросла

Дослідження промислових підприємств, що займаються вирощуванням свиней, проведене Асоціацією “Свинарі України” (АСУ), показало, що продуктивність свиногосподарств зростає. Йдеться як про економічні показники, так і про продуктивність маточного поголів’я.

“З цьогорічних результатів бенчмаркінгових порівнянь очевидно, що свиногосподарства працюють над покращенням виробничих та економічних показників діяльності. Зокрема, зростання середнього число опоросів у розрахунку на свиноматку, чисельності народжених на опорос та живонароджених поросят за період відзначаємо не лише в найкращих операторів: найменш успішні показники також покращилися у 2018-му, порівняно з попереднім роком. Унаслідок цього, можна говорити про позитивні зрушення в цілому по галузі. Відповідні зміни торкнулися і коефіцієнта конверсії корму на дорощуванні та відгодівлі. Окремої уваги потребує той факт що у 2018-му показник середньодобових приростів на відгодівлі у кількох респондентів перетнув психологічну позначку в 1 кг, а найменші середньодобові прирости на дорощуванні скоротили “відрив” від середнього показника”, – повідомила керівник аналітичного відділу АСУ Олександра Бондарська.

Асоціація “Свинарі України” вже чотири роки поспіль проводить бенчмаркінг свиногосподарств. Це дослідження дозволяє оцінити потенціал свиногосподарств щодо підвищення виробничої та економічної продуктивності.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button