Новини про м'ясо

Президента закликають підтримати відновлення скотарства в Україні

Асоціації тваринників України звернулася до новообраного президента Володимира Зеленського з пропозиціями стосовно подальшого розвитку аграрної галузі. Експерти організації розробили пакет програм, в якому, зокрема, є пропозиції стосовно розвитку сільських територій шляхом створення виробничих сільськогосподарських кооперативів, а також щодо підтримки об’єднаних територіальних громад і відновлення українського скотарства.

Програми містять обґрунтування та орієнтовний алгоритм дій. Так, наприклад, пропонується надавати фермерам кредити на закупівлю ВРХ, свиней та птиці, запровадити пільги для молодих аграріїв та ін.

“У своїх програмах ми зробили акцент на підтримці саме малого та середнього бізнесу, який перебуває у надскладному становищі. Зокрема, це стимулювання розвитку кооперативного руху на селі з ефективно-вигідними самоокупними моделями ведення приватного господарства, що стимулюватиме відродження й ресоціалізацію сільських територій, розкриття економічного потенціалу особистих селянських господарств, збереження селянства як носія української ідентичності, культури й духовності. Важливою складовою є й підтримка дрібних фермерів – молодих людей на селі, які хочуть розвиватися у своїй країні, на свій землі, а не десь на чужині. Лише таким шляхом – комплексним підходом і увагою до дрібного та середнього аграрного бізнесу може бути вирішена проблема міграції сільського населення”, – зазначила голова Асоціації тваринників України Ірина Паламар.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Один коментар

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button