Новини про м'ясо

Повністю знищити поголів’я свиней готуються в одному з регіонів Індонезії

Індонезійська провінція Північна Суматра суттєво постраждала від класичної чуми свиней (КЧС). Від вірусу в регіоні вже загинуло 9 тис. свиней, повідомляє pigua.info. Наразі над запобіганням подальшого поширення КЧС працює команда місцевих ветеринарів. Якщо фахівцям не вдасться вплинути на розповсюдження вірусу, влада регіону має намір повністю утилізувати поголів’я свиней.

Симптоми КЧС нагадують ознаки африканської чуми свиней, тому ветеринари у Північній Суматрі перевірятимуть тварин і на АЧС.

Наразі в світі не існує ліків проти африканської чуми свиней. Групи учених з кількох країн працюють над створенням вакцини від АЧС, утім, науковці з Австралії вважають, що протягом найближчих п’яти років створити препарат не вдасться.

Що ж до класичної чуми свиней, то щеплення від цього захворювання існує. Наразі у Північній Суматрі немає препарату для проведення вакцинації. Влада Індонезії вже видала розпорядження щодо транспортування вакцини від КЧС в регіон, проте процес проведення щеплень потребує часу, тому ризик знищення всього поголів’я існує.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button