Новини про м'ясо

Посада координатора диких свиней з’явиться в Австралії

Уряд Австралії створює відомство, що буде займатись контролем поголів’я та стану здоров’я диких кабанів. До таких заходів влада країни вдалася задля запобігання поширенню африканської чуми свиней. Новий орган буде називатися Національний координатор диких свиней.

Міністр сільського господарства Бріджит Маккензі заявила, що створення такого відомства саме на часі, адже АЧС все більше наближається до Австралії. Так, цього місяця захворювання виявили в Індонезії.

За оцінками австралійських аналітиків, якщо вірус африканської чуми проникне на територію країни, збитки галузі свинарства становитимуть 2 мільярди доларів.

У такому великому та розповсюдженому стаді диких свиней, яке наразі існує в Австралії, хвороба поширилася б досить швидко. 25 мільйонів диких свиней живуть на 45% суходолу в Австралії. Фермери уже зараз зазнають втрат від цих тварин, оскільки дикі кабани споживають багато ресурсів (води і рослинності), зменшуючи площі територій, придатних для випасу худоби.

Для підтримки новоствореного підрозділу уряд має виділити 1,4 мільйона доларів протягом наступних 3,5 років. Національний координатор диких свиней буде працювати разом з дослідниками та установами, що спеціалізуються на управлінні природними ресурсами.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button