Новини про м'ясо

Попит на яловичину та баранину в ЄС зростатиме

Австралія прагне підписати угоду з ЄС, щоб збільшити експорт яловичини та баранини на європейський ринок, оскільки це єдиний ринок, який постійно потребуватиме додаткових обсягів цих видів м’яса, як мінімум до 2030 року.

За оцінками ЄС, до 2030 року для задоволення внутрішнього попиту буде необхідно додатково імпортувати 350 тис. тонн яловичини та 220 тис. тонн баранини. Виходячи з розрахунків середньострокової перспективи, опублікованих Радою Європи, очікується, що виробництво овечого м’яса в ЄС відновиться і дещо розшириться протягом прогнозного періоду. Прогнозується, що до 2030 року поголів’я збільшиться до 105 мільйонів овець. Це на 6,5 мільйона тварин більше, ніж у 2018 році. Очікується, що в 2030 році споживання баранини зросте до 1,9 кг на душу населення. Це на 160 грамів більше порівняно з 2018 р.

Відповідно до прогнозів Ради Європи, Австралія та Нова Зеландія задовольнять майже весь додатковий попит в ЄС у період 2018-2030 років. Зараз Євросоюз веде переговори стосовно розробки угоди про вільну торгівлю з Австралією та Новою Зеландією. Є ймовірність, що домовленостей вдасться досягти вже цього року.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button