Новини про м'ясо

Понад 650 спалахів АЧС виявили у світі протягом вересня

Протягом минулого місяця спалахи африканської чуми свиней фіксувалися у 12 країнах. Загальна кількість випадків АЧС становила більш ніж 650, повідомляє портал pigua.info з посиланням на Всесвітню організацію охорони здоров’я тварин (МЕБ).

Найбільше від АЧС у вересні постраждали Румунія (211 спалахів) та Угорщина (142). Минулого місяця вперше вірус виявили на території Німеччини. За вересень там зафіксували 38 спалахів захворювання. Щоправда африканську чуму свиней в країні фіксують лише серед диких кабанів.

Також про вірус повідомляли Росія (74 спалахи), Філіппіни (71), Польща (66), Сербія (28), Латвія (21), В’єтнам (3), ПАР (1), Італія (1), Нігерія (точна кількість спалахів невідома).

У той час як в Німеччині АЧС розповсюджується лише серед диких тварин, у Польщі, звідки вірус поширився на ФРН, спалахи фіксують і на промислових підприємствах. Так, наприклад, у вересні на свинофермі поблизу Познані через хворобу знищили 6 тис. тварин.

З іншого боку, деякі тварини почали відновлюватись після епідемії африканської чуми свиней. У Китаї інвестують мільйони доларів у відновлення поголів’я. А в Південній Кореї мають відновити роботу більш ніж 60 свиноферм, що припинили діяльність після спалахів АЧС.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button