Новини про м'ясо

Польський уряд виділив 9,5 млн. євро на боротьбу з АЧС

Влада Польщі ухвалила “Програму раннього виявлення зараження вірусом АЧС, підвищення обізнаності про цю хворобу і боротьби з нею”. Для реалізації проекту, що сприятиме запобіганню поширенню африканської чуми свиней на території країни, уряд планує витратити 9,5 млн. євро.

Програма передбачає санітарний відстріл диких кабанів, виділення коштів на лабораторні дослідження, інформаційну кампанію, посилення контролю біобезпеки на кордоні з Україною, Білоруссю та Росією. Також планується провести інформаційну кампанію серед виробників свинини та населення.

Влада Польщі має намір виділити з бюджету кошти на фінансування 20% витрат, запланованих в рамках програми боротьби з АЧС. Решту суми планують залучити з бюджету Європейського Союзу.

На кінець 2018 року поголів’я свиней у Польщі зменшиться на 1%. Низхідний рух спостерігається через зниження ціни на сільськогосподарську продукцію (зокрема, свинину) та зростання витрат на корми. За прогнозом USDA, поголів’я продовжуватиме знижуватися і у 2019 році через низькі запаси кормів, що стало результатом посухи 2018 року. Тим не менше, виробництво свинини в країні минулого року зросло на 4%, оскільки підприємства активізували забій тварин.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button