Новини про м'ясо

По 4 євро виплачують німецьким свиногосподарствам за кожне кастроване порося

Більшість поросят-самців у Німеччині каструють, щоб задовольнити вимоги ринку свиней для забою. З 1 січня 2021 року в країні почав діяти новий Закон про захист тварин, який передбачає, що поросят можна каструвати лише із застосуванням наркозу.

Нововведення призвело до подорожчання процедури кастрації тварин в Німеччині. Щоб підтримувати виробників, з державного бюджету власникам свиногосподарств виплачують компенсацію в розмірі 2 євро за тварину, якщо їх продають партією зі збалансованим співвідношенням самок та самців. Це означає, що здійснюється доплата у розмірі не менше ніж чотири євро за кастрованого порося-самця.

Такий фінансовий бонус спрямований на те, щоб компенсувати виробникам поросят додаткові витрати, що виникають внаслідок кастрації під наркозом. Раніше підприємствам надавали субсидії для закупівлі обладнання, що допоможе здійснювати кастрацію відповідно до нових вимог.

Нагадаємо, з вересня 2020 року в Німеччині поширюється африканська чума свиней. Загалом в країні виявили вже близько 550 спалахів захворювання. Досі АЧС реєстрували лише серед диких свиней.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button