Новини про м'ясо

Підпільну птахофабрику виявили у Черкаській області

Держпродспоживслужба здійснила 35 перевірок підприємств галузі тваринництва у Черкаській області. Під час перевірок було виявлено численні порушення. 16 об’єктів господарювання мають виплатити штрафи.

Найбільше порушень було виявлено на одній із птахофабрик. Зокрема, підприємство не було зареєстрованим. Після попередження власники господарства не виправило порушень, тому Держпродспоживслужба подала на власників позов до суду.

“На одному із місцевих підприємств численні порушення у сфері ветеринарної медицини: підприємство не працює у закритому режимі; оператор потужності не зареєстрований у відповідних державних органах ветеринарної медицини; не виконуються вимоги щодо протиепізоотичних та зоогігієнічних заходів та заходів карантину птиці; у господарстві не проводиться облік птиці щодо її народження, переміщень між господарствами, утилізації та загибелі; відсутні документи на проведення періодичного лабораторного дослідження кормів та води тощо. Повторна перевірка засвідчила, що виявлені напередодні порушення у діяльності згаданого птахогосподарства усунені не були. Відтак фахівці Головного управління Держпродспоживслужби звернулися до Черкаського окружного адміністративного суду з позовом щодо підприємства, господарська діяльність якого створює загрозу здоров’ю людей”, – повідомили у відомстві.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Один коментар

  1. Публікація без конкретних даних: прізвищ,адрес,сум і т.д.- це просто статєйка висмоктана з пальця.щось на зразок опіуму для наївного народу

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button