Новини про м'ясо

Перший за 10 років спалах АЧС зафіксували в Гонконгу

Наприкінці минулого тижня Департамент сільського господарства Гонконгу (AFCD) підтвердив виявлення вірусу африканської чуми свиней на місцевій свинарській фермі з 3200 сприйнятливими тваринами. Підприємство розташоване в Вонг Най Тун, Юен Лонг. В Гонконгу це перший випадок захворювання на АЧС за останнє десятиліття.

AFCD наказав утилізувати всіх 240 свиней, що розміщені в одному приміщенні із зараженими свинями, і заборонив переміщення тварин на постраждалій фермі та на інших свиногосподарствах в радіусі трьох кілометрів.

Згодом свині у другому приміщенні на тій же фермі показали позитивні результати. щодо АЧС. Усі 590 тварин у цій будівлі мають бути знищені.

Наразі у Гонконзі існує близько 43 свиногосподарств. За останні дванадцять місяців щоденне місцеве постачання живих свиней становило від 280 до 360 голів, тоді як частка імпорту – від 1600 до 2000 голів.

Ще в травні 2019 року в Гонконзі зафіксували два випадки АЧС у найбільшій бойні міста. Обидві свині були імпортовані з Китаю. З тих пір уряд Гонконгу заборонив залишати живих свиней на бійні більш ніж протягом 24 годин.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button