Новини про м'ясо

Перший випадок АЧС зафіксували в Німеччині

Африканська чума свиней продовжує поширюватися у Європі. Цього тижня перший спалах захворювання виявили в Німеччині. Випадок АЧС зафіксували у дикого кабана поблизу кордону з Польщею. Поширення вірусу на територію Німеччини у четвер, 10 вересня, підтвердив Інститут Фрідріха-Леффлера (FLI).

Тушу кабана, що загинув від АЧС виявили у німецькій федеральній землі Бранденбург. Тварина вже почала розкладатись, що кабан заразився вірусом ще кілька тижнів тому.

Тварину було знайдено лише за 6 км від польського кордону та лише за 30 км від осередку останнього підтвердженого випадку АЧС у Польщі, тому, найбільш ймовірною версією є проникнення хвороби в Німеччину через міграцію диких свиней з Польщі.

Наразі відповідальні ветеринарні органи на місцях вживають необхідних заходів також обговорюється посилення біозахисту ферм у постраждалому регіоні.

Німеччина перебуває в стані підвищеної готовності щодо АЧС, і вважалося, що вона має високий ризик зараження, з тих пір, як було зафіксовано безліч випадків вірусу серед диких кабанів на заході Польщі, в деяких випадках на відстані 10 км від німецького кордону. Заходи, вжиті для запобігання проникненню хвороби до Німеччини, включали будівництво огорож на кордоні та відстріл диких кабанів.

Німеччина є найбільшим виробником свинини в ЄС та одним з найбільших світових експортерів свинини, що відвантажує близько 500 тис. тонн на рік. Проникнення АЧС на територію країни може посилити кризу в галузі свинарства, спричинену випадками корнавірусу на м’ясокомбінатах.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button