Новини про м'ясо

Перший випадок АЧС зафіксували у М’янмі

Минулого тижня влада М’янми повідомила, що на території країни було виявлено перший випадок африканської чуми свиней. Після Китаю, В’єтнаму, Монголії, Північної Кореї, Камбоджі та Лаосу, це сьома країна Азії, яка постраждала від цієї хвороби.

Перший спалах АЧС у М’янмі зафіксували ще 1 серпня, але офіційне підтвердження зараження тварин опублікували лише через два тижні. Африканську чуму свиней виявили у невеликому селі Кен Тунг, в штаті Шань на сході М’янми. Населений пункт розташований поблизу кордону з Китаєм.

З 65 свиней, присутніх у присадибних господарствах села, 15 тварин були заражені небезпечним вірусом. Після повідомлення про спалах усіх тварин утилізували.

Тим часом Росія оновила свій статус АЧС-позитивної країни. У країні повідомляють про нові спалахи захворювання на невеликих фермах, розташованих у населених пунктах, поблизу кордону з Китаєм.

Вірус африканської чуми свиней з’явився в азійському регіоні рік тому. Вперше його зафіксували в серпні 2018 року в Китаї. З того часу хвороба стрімко поширилася на континенті й призвела до знищення понад 5 мільйонів свиней.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button