Новини про м'ясо

Перший випадок АЧС виявили у Південній Кореї

Африканська чума свиней продовжує активно поширюватись у азійському регіоні. Масштабних збитків від захворювання вже зазнали одні з найбільших світових виробників – Китай та В’єтнам. Цього тижня також повідомили про перший випадок АЧС у Південній Кореї. Захворювання було виявлено на свиногосподарстві, що розташоване неподалік від кордону з Північною Кореєю, де африканська чума свиней прогресує з травня.

Міністерство сільського господарства Південної Кореї підтвердило перший у країні випадок АЧС. Після виявлення спалаху захворювання місцева влада швидко вжила заходів безпеки навколо ферми та пунктів контролю та дезінфекції транспортних засобів. Для запобігання подальшому поширенню хвороби буде забито близько 4 тис. свиней.

Уряд на найвищому рівні підняв питання запобігання АЧС. У країні випустили пояснення та попередження для свинарів. Також влада Південної Кореї заборонила переміщення свиней на національному рівні. Крім цього, буде посилено контроль за харчуванням тварин і планується зменшити популяцію диких кабанів у 14 прикордонних муніципалітетах.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button