Новини про м'ясо

Перший спалах АЧС виявили у свійських свиней на заході Польщі

Вперше африканську чуму свиней зафіксували на фермерському господарстві на заході Польщі. Раніше тут реєстрували спалахи АЧС лише серед диких кабанів. Спалах захворювання виявили на хуторі біля села Ратовіце у Великопольській провінції.

Польська центральна ветеринарна інспекція (CVI) повідомила, що в господарстві було 17 свиней. Наявність АЧС на фермі була підтверджена в понеділок Національним ветеринарним інститутом – Національним науково-дослідним інститутом у Пулавах. Село розташоване за 21 км на схід від найближчих відомих випадків АЧС серед диких кабанів та приблизно за 125 км від кордону з Німеччиною. Професор Гжегож Воняковський з Національного ветеринарного інституту Польщі підтвердив, що штам АЧС на фермі був ідентичним тому, що виявляли у диких свиней поблизу.

Загалом, у 2020 році в Польщі це вже четвертий випадок АЧС на фермі. З часу, коли африканська чума свиней потрапила на територію країни, від захворювання постраждало 241 фермерське господарство, утім, переважна більшість з них розташовані на сході Польщі. Лише цього року АЧС почали виявляти на фермах в західних регіонах.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button