Новини про м'ясо

Перша німецька свиноферма припинила роботу через АЧС

Жодне німецьке свиногосподарство поки не постраждало від африканської чуми свиней. Хоча вірус поширюється в країні з вересня минулого року, гинули від АЧС лише дикі кабани. Утім, наразі одне господарство має знищити все поголів’я через підвищену загрозу АЧС. Ферма з тваринами на відкритому вигулі розташована занадто близько до епіцентру останніх спалахів вірусу.

На фермі Gut Hirschaue, поблизу Біскова, земля Бранденбург, займається вирощуванням органічних свиней. У звіті Міністерства сільського господарства пояснюється, що вільний вигул тварин може призвести до підвищення ризиків зараження свійських свиней.

Це одне з перших німецьких господарств, якому доведеться забити все поголів’я через АЧС. Директор підприємства Михаель Стаар пояснює, що все поголів’я на його фермі зі спеціальною породою свиней доведеться вирізати до 12 березня, оскільки місце розташування точно господарства з зоною високого ризику щодо африканської чуми свиней.

Крім того, новий район Німеччини повідомив про випадок АЧС: перший спалах хвороби був виявлений у районі Франкфурт-на-Одері, який є прикордонним містом, прилеглим до польського кордону. Однак у цьому регіоні землі Бранденбург паралельно прикордонній річці Одер встановлено постійний паркан для запобігання міграції диких кабанів. Тушу тварини знайшли між берегом та огорожею.

Урсула Ноннемахер, міністр з питань захисту прав споживачів Бранденбурга, заявила: “Перш за все, я рада, що захисна огорожа, очевидно, працює, оскільки тварина була знайдена перед огорожею з боку річки Одер. Але новий випадок АЧС також показує, наскільки великою залишається небезпека”.

Загальна кількість спалахів африканської чуми свиней у Німеччині вже досягла 776.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button