Новини про м'ясо

Перша дегустація аргентинської яловичини у GoodWine

5 листопада 2020 року в Україні пройде перша дегустація аргентинської яловичини. Дегустація у супроводі аргентинських вин Мальбек та Шардоне відбудеться в GOODWINE, одному із найбільших винних магазинів Європи, розташованому в Києві, Україна, де представлений широкий вибір понад 4000 сортів вина з усього світу.

Захід організований Послом Аргентинської Республіки в Україні Еленою Летісією Мікусінскі та її командою, за координації з Інститутом промоції аргентинської яловичини (IPCVA) та Асоціацією вин Аргентини (WofA), та за співпраці з українською компанією, що спеціалізується на обладнанні для гриля “Big Green Egg”.

Від імені Аргентинського інституту промоції яловичини братимуть участь члени правління Хорхе Грімберг та Даніель Урсія, а також пан Карлос Рюсеч, координатор Комісії з питань зовнішньої промоції та власник м’ясопереробного підприємства “Горіна”, пан Сантьяго Ескалес, власник Фрігоріфіко “Альберді” та представник Фрігоріфіко Піко, за підтвердженням.

З української сторони візьмуть участь високопосадовці Міністерства економічного розвитку, торгівлі та сільського господарства України, Асоціації ресторанів України, власники та кухарі основних ресторанів, що спеціалізуються на яловичині у місті Києві, та представники преси.

Діяльність розпочнеться з дегустації традиційних емпанад, типової страви Аргентини. Будуть представлені три нарізки м’яса, відомі на міжнародному рівні як “Тендерлойн”, “Стріплойн” та “Рібай” (“Tenderloin”, “Striploin” y “Ribeye”). Аргентинські вина Мальбек супроводжуватимуть ці зразки.

Аргентинське м’ясо буде готувати відомий український кухар Володимир Ярославський, один з найкращих кухарів України за версією Focus Listing, менеджер ресторану “Lucky”, який працював суддею в проекті “Master Chef Ukraine”, та шеф-кухар Андрій Куліков з офіційної резиденції Аргентинської Республіки в Україні, фахівець з приготування м’яса в аргентинському стилі.

У вересні 2020 року було підписано ветеринарний сертифікат, що дозволяє комерціалізувати аргентинську яловичину в Україні. Неперевершена якість аргентинського м’яса викликала жвавий інтерес у багатьох імпортерів найвищого рівня, ресторанів, готелів та супермаркетів.

Аргентинська яловичина експортується до багатьох країн світу, таких як Китай, Чилі, Ізраїль, США, Німеччина, Нідерланди, Бразилія та Італія, серед багатьох інших, і представляє міжнародний бізнес на суму понад 3 мільярдів доларів щорічно.

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button