Новини про м'ясо

Переваги використання Державного реєстру ветеринарних документів для тваринників

Державне підприємство “Агентство з ідентифікації і реєстрації тварин” нещодавно розробило новий програмний продукт, який дозволяє власникам тварин спростити оформлення ветеринарних довідок та інших документів – це персональний кабінет суб’єкта господарювання для роботи з Єдиним державним реєстром ветеринарних документів. Протестувати кабінет запропонували учасникам Асоціації “Свинарі України” (АСУ). В асоціації виділили кілька переваг нового інструменту, а також висловили побажання щодо покращення його функціоналу, повідомляють у Держпродспоживслужбі.

“Серед основних переваг користування електронним приватним кабінетом, по-перше, можливість самостійно обробляти заявки. Адже інколи бували ситуації коли допускалися помилки у документах. Відповідно, це тягнуло за собою затримки відвантажень і тому подібне. Наразі ми маємо можливість самостійно оформлювати документацію, перевіряти її. По-друге, контроль залишку на рахунку коштів за адміністративні послуги”, — говорить Денис Юрко, головний ветеринарний лікар СП ТОВ “Нива Переяславщини”.

“Основна перевага у користуванні приватним електронним кабінетом – це економія часу для отримання ветеринарного документу. Ще хотілося б мати можливість вносити реєстраційні картки на ідентифікацію тварин до Єдиного державного реєстру тварин. Поки це паперова робота, яку виконують спеціалісти ДП “Агентство з ідентифікації і реєстрації тварин”, але, я думаю, згодом ми до цього дійдемо.”, — зазначив Євген Криворот, директор ТОВ “Еліта”.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button