Новини про м'ясо

Переміщення тварин та птиці без документів обговорили на Закарпатті

Можливі шляхи розповсюдження вірусу африканської чуми свиней, пташиного грипу, сказу, способи запобігання поширенню захворювань та механізм реагування у випадку виникнення загроз епізоотичного характеру обговорили в Закарпатській області цього тижня.

Галузеві спеціалісти регіону зібралися на семінарі щодо епізоотичного благополуччя. Зокрема, йшлося про випадки безконтрольного перевезення птиці та сільськогосподарських тварин без супроводу відповідної ветеринарної документації.

“Учасники обговорили методи профілактики інфекційних захворювань тварин, зокрема африканської чуми свиней та сказу. Лікарям ветеринарної медицини акцентували на необхідності забезпечувати дієвий контроль та нагляд за переміщенням свиней, недопущення безконтрольного переміщення живих тварин та птиці, сировини та продуктів тваринного походження без супровідних документів. Йшлося і про важливість проведення профілактичних заходів з метою недопущення виникнення та поширення захворювань на високопатогенний грип птиці, дотриманні чітких правил, що допоможе уникнути інфікування та поширення пташиного грипу та водночас економічних збитків внаслідок зниження продуктивності і загибелі птиці”, – повідомили в Держпродспоживслужбі.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button