Новини про м'ясо

Парламент розгляне законопроект про ідентифікацію тварин у квітні

Видання УНН, з посиланням на в.о. голови аграрного комітету Верховної Ради Олександра Бакуменка, повідомляє, що проект Закону України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо ідентифікації та реєстрації тварин” пройшов усі необхідні процедури розгляду в парламентських комітетах. На голосування законопроект мають поставити вже в квітні.

Якщо нова норма набуде чинності, з 1 січня 2021 року власники будь-яких тварин будуть зобов’язані оформляти ветеринарні паспорти. Зараз це мають робити лише ті, хто займається вирощуванням свиней, великої рогатої худоби, кіз, коней, овець. Надалі планується створення Єдиного державного реєстру тварин, у якому кожній тварині присвоять унікальний номер.

У законопроекті зазначається, що реєстрація та ідентифікація – платні процедури. Тим, хто не зареєстрував тварин буде загрожувати штраф – від 85 до 850 гривень.

Автори законопроекту зазначають, що нова норма також передбачатиме забезпечення більш ефективних та дієвих засобів виявлення, локалізації, контролю і, за можливості, ліквідації занесених на територію України хвороб тварин; спрощення механізму відшкодування коштів з Державного бюджету України за проведену ідентифікацію тварин для власників тварин – фізичних осіб та ін.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button