Новини про м'ясо

Новини компаній: агрохолдинг KSG Agro наростив виробництво свинини на 6,3%

Один з великих агрохолдингів України KSG Agro, група компаній якого працює за принципом вертикальної інтеграції та займається обробкою землі, виробництвом сільськогосподарських культур та тваринництвом, за рік наростив обсяги реалізації свинини на 6,3%. У цілому від цього виду діяльності було отримано близько 403 млн. гривень.

“У 2018 році ми продовжили концентруватися на нашому стратегічному пріоритеті – свинарстві, яке знову продемонструвало свою високу ефективність. Не дивлячись на об’єктивні труднощі ринку, ми зуміли зберегти потужності й рентабельність бізнесу в результаті впровадження ряду технологічних та управлінських заходів. Зробила свою справу ставка на реконструкцію свинарських потужностей. Протягом усього минулого року обсяг заявок споживачів стабільно перевищував наші виробничі можливості. Як результат, середня ціна продажу перевищила аналогічний показник 2017 року на 16,5%, склавши близько 44 гривень за кілограм”, – зазначено у офіційному прес-релізі KSG Agro.

Голова Ради директорів агрохолдингу Сергій Касьянов говорить, що компанія буде збільшувати обсяги реалізації свинини й надалі. У KSG Agro планують зробити це за рахунок підтримки високої якості поголів’я, а також подальшої реконструкції та впровадження інноваційних технологій на свинокомплекс.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button