Новини про м'ясо

Новий закон про ветмедицину підписав президент

У лютому Верховна Рада України ухвалила Закон “Про ветеринарну медицину” № 1206-ІХ. Наприкінці минулого тижня закон підписав Володимир Зеленський. Про це повідомили в Офісі Президента.

Тепер будуть застосовуватися нові вимоги до утримання тварин та забезпечення їх благополуччя, а також до реєстрації ветеринарних ліків. Утім, закон почне діяти не відразу – протягом двох років передбачений перехідний період для представників ветеринарної медицини та галузі тваринництва.

“Документ удосконалює законодавство України в галузі ветеринарної медицини, зокрема визначає засади діяльності у сфері захисту здоров’я та благополуччя тварин, ветеринарної практики, виробництва та застосування ветеринарних препаратів, а також обігу побічних продуктів тваринного походження. Закон передбачає ліцензування виробництва та імпорту ветеринарних лікарських засобів, а також державну реєстрацію виробництва ветеринарних лікарських засобів, їхньої обігу та застосування. У документі також визначаються хвороби тварин, що підлягають повідомленню, та передбачено моніторинг хвороб тварин… Створюється комплексна та зручна у користуванні законодавча основа для ветеринарно-санітарних заходів, яка відповідає положенням Угоди про асоціацію з ЄС”, – йдеться на сторінці Офісу Президента.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button