Новини про м'ясо

Новий випадок АЧС у Миколаївській області

Перший у березні випадок африканської чуми свиней в Україні було зареєстровано у селі Котляреве Вітовського району Миколаївської області в особистому селянському господарстві.

“При дослідженні відібраних проб біоматеріалу в Дніпропетровській регіональній державній лабораторії Держпродспоживслужби 06.03.2019 було виявлено ДНК вірусу африканської чуми свиней (АЧС) (звіт про результати дослідження № 000406 п.м./19 від 06.03.2019). З метою координації дій з локалізації та ліквідації спалаху АЧС 07.03.2019 проведено засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Вітовській районній державній адміністрації, рішенням якої затверджено план з ліквідації АЧС, визначено межі епізоотичного осередку, зон захисту та нагляду. В осередку захворювання вживаються заходи з локалізації та недопущення
поширення збудника АЧС”, – зазначають у Держпродсоживслужбі.

Попередній спалах африканської чуми свиней було зафіксовано 15 лютого поблизу села Новобахмутівка Ясинуватського району Донецької області. Тоді виявили 4 трупи диких свиней. З початку року в Україні офіційно підтверджено 6 випадків АЧС.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button