Новини про м'ясо

Новий паркан від АЧС: Німеччина продовжує відгороджуватись від Польщі

Німеччина зробила перші кроки до будівництва постійної огорожі на кордонах, щоб запобігти проникненню з Польщі диких кабанів, що є одними з основних поширювачів африканської чуми свиней.

На початку цього року у Польщі туші тварин, що загинули від АЧС знайшли за 10 кілометрів від кордону з Німеччиною. Кордон між ФРН та Польщею проходить через річки Одер та Нейссе, але оскільки кабани добре плавають, водойми не зупиняють їх міграції.

У німецькій землі Бранденбург вже існує пересувна огорожа, але там ініціювали будівництво постійного паркану. Утім, наразі закон про захист тварин не дозволяє розміщувати постійні огорожі в профілактичних цілях. Анна Хейер-Стіффер, державний секретар з питань захисту прав споживачів Бранденбурга, вважає, що до закону необхідно внести відповідні зміни, адже паркани зменшують ймовірність проникнення АЧС на територію країни.

Федеральна рада Німеччини, законодавчий орган, який представляє 16 регіонів країни, вже підготувала відповідний законопроект. Тепер його має підтримати Бундестаг (парламент ФРН).

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button