Новини про м'ясо

Новий фарш зі штучного м’яса з’явився на ринку України

Американська компанія-виробник рослинних замінників м’яса Beyond Meat збільшує свою присутність на ринку України. Зокрема, розширюється асортимент продукції, який пропонують для веганів, вегетаріанців та людей, які люблять гастрономічні експерименти.

З минулого року українські споживачі можуть придбати котлети для бургерів та ковбаски від Beyond Meat. Тепер до лінійки рослинних замінників м’яса додався фарш.

“Рослинний фарш Beyond Mince – нова розробка американської компанії Beyond Meat. До його складу входить суміш білку, отриманого з гороху, машу та рису. Всі компоненти виключно рослинного походження. До того ж у складі відсутні антибіотики, гормони, соя, глютен та будь-які ГМО. Виробники обіцяють — при створенні цього продукту жодна тварина не постраждала. Проте смак, запах та текстуру складно відрізнити від стандартного яловичого фаршу. Навіть процес приготування ідентичний: жаримо на середньому чи високому вогні 5-8 хвилин”, – повідомляє ексклюзивний дистриб’ютор Beyond Meat в Україні — ТОВ “Вест Мілз”.

Наразі продукція Beyond Meat реалізується у понад 300 магазинах та ресторанах України. Вартість нового продукту, фаршу, складе близько 330 гривень за 300 грамів.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button