Новини про м'ясо

Новий етап боротьби з АЧС: у Німеччині почався масовий відстріл диких свиней

Німеччина переходить до наступного етапу боротьби з африканською чумою свиней – зменшення популяції диких кабанів. Повний відстріл цих тварин заплановано у першій, так званій, “білій зоні” на сході Німеччини.

Біла зона – це специфічна, подвійно огороджена зона навколо території, де з вересня у місцевій популяції диких кабанів було виявлено вірус африканської чуми свиней. Вона частково розташована в районах Одер-Шпреє та Шпреє-Нейссе, в регіоні Бранденбург державі на сході Німеччини.

Як тільки територія буде повністю ізольована з допомогою спеціальних парканів, почнеться відстріл диких свиней. Схожі процедури використовували країни Європейського Союзу, яким вдалося подолати АЧС – Чеська Республіка та Бельгія.

Окрім білої зони, АЧС була виявлена ​​також у 3 інших районах Німеччини. Будівництво білих зон навколо цих областей, ймовірно, буде наступним кроком у процесі боротьби із хворобою. Окрім Бранденбургу, вірус був виявлений також у рагіоні Саксонія, яка знаходиться на півдні від Бранденбурга.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button