Новини про м'ясо

Нові спалахи АЧС в Китаї

Після тривалих злив у деяких районах півдня Китаю активізувалось розповсюдження африканської чуми свиней, повідомляє видання Pig World з посиланням на Reuters. Аналітики та галузеві джерела заявляють, що це може завадити планам Пекіна щодо відновлення поголів’я свиней та збільшення виробництва м’яса в країні.

Через АЧС у Китаї минулого року утилізували близько 180 мільйонів свиней. Таким чином, поголів’я цих сільськогосподарських тварин скоротилось на 40%.

Хоча останнім часом в Китаї фіксували уповільнення поширення африканської чуми свиней, великі дощі та повені, що спостерігались на півдні країни з середини червня, сприяли подальшому розповсюдженню вірусу.

Міністерство сільського господарства КНР повідомило про десяток спалахів АЧС у березні та квітні, вказуючи на те, що вона поширювалася й перед дощами. Однак опитування Shandong Yongyi серед фермерів, торговців та забійників у 20 провінціях показало, що десятки випадків африканської чуми свиней зафіксували після злив у провінціях Гуандун, Гуансі та інших районах, оскільки в умовах повеней важко підтримувати належний рівень біобезпеки на підприємствах.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button