Новини про м'ясо

Німеччина посилює заходи біобезпеки проти АЧС

Профілактику щодо африканської чуми свиней посилюють в Німеччині, оскільки захворювання було виявлено у диких кабанів в Польщі, на відстані усього 40 кілометрів від кордону з ФРН.

Наразі від АЧС вже постраждало близько десяти країн Європейського Союзу, зокрема, сотні спалахів було зафіксовано в Болгарії, Румунії та Польщі.

Щоб застерегти фермерів та інших громадян щодо небезпеки, яку становить африканська чума свиней, у Німеччині кількома мовами розповсюджують листівки, плакати та повідомлення в соціальних мережах. Зокрема, влада закликає людей з прикордонних районів не викидати харчові відходи, щоб не приваблювати диких кабанів. Про це повідомила міністр сільського господарства ФРН Юлія Кльокнер.

Інформаційна кампанія Німеччини буде спрямована на різні групи громадян, включаючи мандрівників, водіїв вантажівок, фермерів, мисливців, представників збройних сил.

“Останні випадки поширення АЧС показують, що людський фактор відіграє не останню роль у розповсюдженні хвороби”, – заявила пані міністр.

Вона також зазначила, що обмеження міграції та послаблення обмежень щодо полювання на диких кабанів є можливими наступними кроками уряду задля запобігання поширенню АЧС.

Зараз країна, поряд з Іспанією, є найбільшим виробником свинини в ЄС, а експорт цього виду м’яса з Німеччини до Китаю за останні 6 місяців збільшився на 43%.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button