Новини про м'ясо

Німеччина посилює заходи безпеки щодо АЧС

Один з регіонів Німеччини, Саксонія, посилює заходи щодо профілактики АЧС шляхом впровадження нових правил, які набули чинності 16 квітня 2020 року.

Польща продовжує підтверджувати випадки африканської чуми свиней на заході країни. Останні спалахи АЧС в Польщі виявили всього за 10 кілометрів від кордону з німецькими регіонами Саксонією та Бранденбургом.

Нові заходи безпеки щодо запобігання АЧС в Саксонії включають обов’язкове повідомлення до відповідних ветеринарних відомств про наявність мертвих або хворих кабанів на території всього регіоні. Туші перевірятимуться на африканську чуму свиней та потім належним чином утилізуватимуться на спеціалізованому підприємстві у Ленці. Крім того, влада також має намір протестувати всіх здорових свиней у районах Горліц та Баутцен.

Ризик проникнення АЧС на територію Саксонії високий. Тісна співпраця між ветеринарними органами та мисливською громадою важлива для ефективного раннього виявлення захворювання, вважають в уряді регіону.

Що стосується свиноферм, то упродовж останніх років представники всіх господарств Саксонії були поінформовані про захворювання та необхідність посилення заходів біобезпеки. 6 березня було завершено будівництво огорожі на східному березі річки Нейссе, що допоможе запобігти проникненню заражених диких кабанів у Німеччину.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button