Новини про м'ясо

Не лише АЧС: у В’єтнамі готуються до епідемії пташиного грипу

Цього року у В’єтнамі 13 населених пунктів постраждало від пташиного грипу, і влада занепокоєна тим, що хвороба може поширитися далі через мінливу погоду та швидке транспортування птиці.

У першій половині року 23 тис. птахів були знищені через віруси пташиного грипу A / H5N1 та A / H5N6 Місцеві жителі просять вжити заходів щодо запобігання поширенню грипу відповідно до Закону про охорону тварин, і Міністерство сільського господарства В’єтнаму випустило перелік рекомендацій для фермерів щодо створення оптимальних умов біобезпеки у галузі птахівництва.

Поширення пташиного грипу може мати катастрофічні наслідки, оскільки країна намагалась птицею компенсувати зменшення виробництва свинини, спричиненого африканською чумою свиней. Поширення АЧС у В’єтнамі скоротило національне поголів’я свиней на 10%.

У період з липня 2019 до початку 2020 року країна може зіткнутися з дефіцитом близько 500 тис. тонн свинини, що становить майже 20% внутрішнього ринку. Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО) рекомендувала визнати спалах АЧС у В’єтнамі надзвичайною ситуацією національного масштабу.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button