Новини про м'ясо

Найбільший європейський виробник свинини стане на 30% “екологічнішим”

Данська компанія Danish Crown, яка є найбільшим виробником свинини в Євросоюзі, повідомляє про скорочення викидів CO2 при вирощуванні свиней. З 2016 року компанія скоротила викиди оксиду вуглецю на 7%. Наразі в Danish Crown поставили собі за мету скоротити виділення СО2 ще на 4% до кінця 2022 року.

Якщо компанії вдасться досягнуть цілей, які було встановлено на наступні три роки, то річні обсяги викидів скоротяться у середньому на 26,5 кілограмів СО2 на свиню порівняно з показниками 2016 року. Якщо говорити про цифру з розрахунку на все поголів’я Danish Crown то скорочення викидів СО2 під час первинного виробництва складе 110 250 тонн протягом наступних трьох років або 100 тонн CO2 щодня.

Також, якщо цілей екологізації вдасться досягти до 2022 року, то загальне скорочення викидів CO2 складатиме майже 30% порівняно з показниками 2005 року.

Наразі в Danish Crown також планують скорочувати обсяги викидів не лише під час вирощування свиней, а й на інших етапах виробництва – бійні, переробні підприємства та ін.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button