Новини про м'ясо

На Балканах представники ФАО, влади та тваринництва обговорили способи боротьби з АЧС

Минулого тижня у Белграді пройшов семінар, організований Продовольчою та сільськогосподарською організацією ООН (ФАО). Обговорювалися способи запобігання проникненню африканської чуми свиней на Балканський півострів, заходи щодо раннього виявлення захворювання та методи боротьби з поширенням вірусу.

На заході були присутні міжнародні експерти та представники кількох країн: Албанії, Боснії і Герцеговини, Республіки Північна Македонія, Сербії, Чорногорії, Угорщини, Румунії та Хорватії. Зараз у цьому регіоні ФАО впроваджує проект з надання надзвичайної допомоги під назвою “Готовність до надзвичайної ситуації у зв’язку з африканською чумою свиней на Балканах”, тривалістю 18 місяців. На семінарі, зокрема, було ухвалено план дій в рамках реалізації програми Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН.

“Вірус може швидко поширюватися через відносно високу щільность популяції диких кабанів і велику кількості підсобних господарств. Підвищення обізнаності, зміцнення біологічної безпеки і забезпечення готовності є ключовими складовими запобігання проникнення хвороби в регіон і мінімізації її негативних наслідків для сільських господарст, виробничо-збутового ланцюжка, свинарського сектора і торгівлі”, – говорить Деніел Белтран-Алкрудо, фахівець ФАО з охорони здоров’я тварин.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button