Новини про м'ясо

На 6 млн може зрости поголів’я свиней у Росії

До 2025 року поголів’я свиней у Росії може зрости на 4 – 6 мільйонів, вважає заступник міністра сільського господарства країни Джамбулат Хатуов. Наразі в країні налічується більш ніж 25 млн цих тварин.

Прискоренню розвитку свинарства в РФ сприяє постійне зростання обсягів внутрішнього споживання та експорту. За останні 5 років кількість свиней у Росії зросла на 1,2 мільйона голів. 90% цього зростання відбулося завдяки промисловим господарствам.

У 2020 році Росія вперше за 30 років відмовилась від імпорту свинину, заявив на тій же конференції голова Російського союзу виробників свинини (RUPP) Юрій Ковальов. За його словами, у 2000 році країна майже цілком залежала від закордонних постачань. Наразі ж досягнуто практично стовідсоткового самозабезпечення цим видом м’яса.

“Виробництво свинини досягло 28 кг на душу населення – це найвищий показник за всю історію, і це зростання, ймовірно, триватиме. Очікується, що внутрішнє споживання зросте на 0,5 мільйона тонн протягом наступних 5 років”, – зазначив Юрій Ковальов.

Утім, прискореному розвитку галузі може завадити поширення африканської чуми свиней в країні.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button