Новини про м'ясо

На 45% зросли обсяги імпорту яловичини в Китай

Китай продовжує чинити суттєвий вплив на світовий ринок яловичини. Імпорт м’яса ВРХ до країни за перші 5 місяців цього року збільшується на 45%. Про це свідчать дані, опубліковані в Австралійською асоціацією тваринників та виробників м’яса (MLA).

Загальний обсяг імпортованої Китаєм яловичини досяг 821 тис. тонн, а Бразилія та Аргентина збільшили продажі на цьому ринку на 131% і 51% відповідно.

“Китайський імпорт австралійської яловичини також суттєво зріс протягом перших п’яти місяців 2020 року, що на 35% більше, ніж у січні-травні минулого року”, – йдеься в прес-релізі MLA.

Нещодавній спалах COVID-19 у Пекіні викликає певне занепокоєння щодо попиту на м’ясо в Китаї, однак обсяги імпорту залишилися високими.

Навіть якщо COVID-19 призведе до скорочення вироництва в Південній Америці, Бразилія та Аргентина, ймовірно, продовжуватимуть надсилати значні обсяги на привабливий ринок Китаю через слабку валюту країн та поганий внутрішній попит. Бразилія та Аргентина на азійському ринку наразі залишаться дуже конкурентоспроможними порівняно з Австралією.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button