Новини про м'ясо

На 25 тис. тонн зменшиться виробництво свинини в Україні

Африканська чума свиней впливає не лише на свиней забійних кондицій, а й на маточне поголів’я. Це призводить не лише до скорочення національного поголів’я сьогодні, а й до труднощів у відновленні свинарських потужностей у майбутньому, розповідає Оксана Юрченко, очільниця Асоціації “Свинарі України”.

“Нині поголів’я свиноматок у промисловому секторі налічує 220 тис. голів, близько 7 тис. свиноматок у галузі знищили внаслідок африканської чуми свиней. Тобто, можна сказати, що цього року ми свій дефіцит на 3% збільшили”, – зазначила експерт.

Також Оксана Юрченко наголошує на тому, що від АЧС з 2012 року в Україні постраждало близько 80 великих свинарських господарств, 10 з них – цього року. Така ситуація на внутрішньому ринку може мати серйозні наслідки.

“Виробництво свинини у наступному році зменшиться на 25 тис. тонн. Якщо цього не компенсуватиме розвиток інших господарств, можна прогнозувати, що у наступному році 830 тис. споживачів, або населення 2-х областей, може залишитися без свинини”, – вважає пані Юрченко.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button