Новини про м'ясо

На 17 фермах Німеччини забили всіх свиней з метою запобігання АЧС

На сьогодні в Німеччині підтверджено вже 13 випадків африканської чуми свиней, і це лише рання стадія поширення вірусами, зазначають вчені з Інституту Фрідріха-Леффлера (FLI). Вперше АЧС у Німеччині виявили цього місяця.

Висновок учених про подальше інтенсивне поширення хвороби базується на тому, що протягом останніх кількох днів було виявлено ще 8 випадків АЧС, зокрема, АЧС виявили у живого дикого кабана, якого застрелив мисливець поблизу муніципалітету Нойзелле в районі Одер-Шпрее. Наявність вірусу в зразках біоматеріалу свиней підтвердила як регіональна, так і федеральна лабораторії.

На підставі попереднього досвіду в країнах, які постраждали від АЧС, науковці зробили висновок, що у Німеччині поширення захворювання протягом кількох наступних тижнів прискориться. Існує висока ймовірність проникнення АЧС на промислові ферми країни.

У зоні, де виявили туші заражених тварин, діє 17 свиноферм. Влада вирішила забити всіх свиней до того, як вірус потрапить до цих підприємств. Також були побудовані електричні огорожі, щоб утримувати вірус у визначеній зоні, але цей захід не виявився ефективним.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button