Новини про м'ясо

МХП не визнає себе монополістом на ринку м’яса птиці

У листопаді було оприлюднено Звіт про результати дослідження загальнодержавного ринку м’яса курячого у 2016 – 2018 роках, складений Антимонопольним комітетом України. У документі агропромисловий холдинг “Миронівський хлібопродукт” схарактеризовано як такий, що має структурні ознаки монопольного становища.

Цього тижня у МХП відреагували на висновки Антимонопольного комітету. Компанія не погоджується з результатами звіту і вважає висновки про монополію МХП на ринку “передчасними”.

“Те, що МХП сьогодні є найбільшим виробником на ринку курятини в Україні і одним із світових лідерів аграрного ринку у сфері птахівництва, є результатом таких конкурентних зусиль МХП і визнання їх споживачами, але це не означає наявності у МХП ринкової влади. Проте добре відомо, що навіть велика ринкова частка ще не є підставою для висновку про наявність ринкової влади, оскільки конкурентна боротьба за збереження такої частки може бути жорсткою. У зв’язку з цим, висновок про наявність у МХП ринкової влади, зроблений виключно на підставі ринкової частки МХП та структури ринку, ми вважаємо передчасним”, – зазначили в компанії “Миронівський хлібопродукт”.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button