Новини про м'ясо

Міжнародний форум на тему АЧС провели в Канаді

Міністр сільського господарства Канади Марі-Клод Бібо запросила понад 150 делегатів з 15 країн на форум з питань африканської чуми свиней International forum on African swine fever, який проходив з 30 квітня до 1 травня.

У рамках форуму керівники та ключові особи, що приймають рішення в канадському уряді та урядах інших країн, а також зацікавлені представники галузі, спільно працювали над розробкою заходів щодо запобігання поширенню АЧС. Працювали експерти за чотирма напрямками: планування готовності до виявлення вірусу, посилення біозахисту, забезпечення безперервності виробництва, координовані комунікації щодо ризиків.

Форум є одним з елементів елементом активного підходу Канади до захисту четвертого за обсягом сільськогосподарського сектору країни, який щорічно вносить приблизно 24 мільярди доларів до економіки.

Враховуючи темпи, з якими АЧС поширюється в деяких регіонах Азії та Європи, уряд Канади продовжує вживати заходів для захисту свинарської галузі. Зокрема, було збільшено кількість собак-пошуковиків у канадських аеропортах для виявлення контрабандної свинини; запроваджено додаткові заходи з контролю імпорту та ін.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button