Новини про м'ясо

Мінфін: зниження податків для свинарів не буде

У лютому 2019 року Асоціація тваринників України звернулася до Міністерства аграрної політики та продовольства з пропозицією знизити або тимчасово скасувати податки для свинарів. Таким чином в АТУ пропонували зменшити тиск на галузь, що зазнала суттєвих збитків від поширення африканської чуми свиней.

Офіційна відповідь на лист Асоціації тваринників України надійшла цього місяця. Мінагрополітики переадресувало пропозицію АТУ до Міністерства фінансів. У Мінфіні зазначили, що наразі зниження податків для представників галузі свинарства не відбудеться.

“Впровадження зниженої ставки податку на додану вартість призведе до втрат доходів державного бюджету та можливого формування групи суб’єктів господарювання – платників податку на додану вартість, які будуть постійно отримувати бюджетне відшкодування. Крім того, Угодою про сільське господарство між Світовою організацією торгівлі та Україною передбачена відмова від надання податкових пільг. В Угоді підкреслюється, що фінансова підтримка сільського господарства повинна надаватися шляхом цільового фінансування з держбюджету. Відповідно до положень Меморандуму про економічну та фінансову політику, укладеного з МВФ, поширення дії загального режиму оподаткування податком на додану вартість на весь сільськогосподарський сектор у відповідності до міжнародної практики було передбачено з 01 січня 2016 року. Також повідомляємо, що відповідно до Меморандуму про економічну та фінансову політику, укладеного з Міжнародним валютним фондом, Україна взяла на себе зобов’язання утримуватися від введення нових податкових пільг або привілеїв”, – відповіли у Міністерстві фінансів.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button