Новини про м'ясо

Мінекономрозвитку розглядає можливість введення податкових пільг для свинарів

Через поширення африканської чуми свиней виробники свинини зазнають суттєвих збитків. Щоб не допустити занепаду галузі, в Бельгії запропонували застосовувати податкові преференції для свинарів. За прикладом європейської країни Асоціація тваринників України висунула схожу пропозицію, а в Міністерстві економічного розвитку та торгівлі повідомили, що згодні розглянути цю ідею, у разі появи відповідної законодавчої ініціативи.

“Поряд з цим, запровадження будь-яких нових особливостей оподаткування, що носять за собою спеціальний характер, тягне за собою необхідність запровадження спеціальних видів адміністрування податків і системи контролю за дотриманням законодавства, збільшення витрат на забезпечення діяльності державних органів, відповідальних за державне регулювання у відповідній сфері діяльності”, – цитує повідомлення Мінекономрозвитку agravery.com.

Також ідею застосування податкових преференцій для виробників свинини попередньо має розглянути Антимонопольний комітет України. Якщо державна допомога буде допустимою з точки зору конкуренції, проект передадуть на розгляд Міністерства економічного розвитку та торгівлі.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button