Новини про м'ясо

Мінекономіки підтримує зменшення податків для свиногосподарств, що постраждали від АЧС

Наразі в Україні свиногосподарства, що постраждали від африканської чуми свиней, мають сплачувати ПДВ навіть за тих тварин, які загинули від вірусу. Минулого місяця Асоціація тваринників України (АТУ) звернулася до Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства з метою привернення уваги до такого неправомірного оподаткування. Цього тижня міністерство відреагувало на звернення і підтримало ідею скасування податків на поголів’я, знищене через АЧС.

“Мінекономіки підтримує необхідність законодавчого врегулювання питання щодо звільнення від сплати податку на додану вартість операцій, пов’язаних із знищенням товарного поголів’я сільськогосподарських тварин у зв’язку із інфекційними захворюваннями (непереборною силою)”, – зазначив заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Тарас Висоцький.

Мінекономіки передало пропозицію АТУ на розгляд Міністерству фінансів.

“Звичайно, це не означає, що наша ініціатива буде підтримана також Міністерством фінансів. Адже вони можуть відмовити, надіславши чергову “відписку”. Але ми підніматимемо це питання й надалі, на всіх рівнях. Ми не можемо залишити свинарський бізнес, який сьогодні перебуває у вкрай складному становищі через АЧС, віч-на-віч із проблемою”, – говорить очільниця Асоціації тваринників України Ірина Паламар.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button