Новини про м'ясо

Мільйон свиней знищили через АЧС в Нігерії

Сотні тисяч свиней були знищені нігерійськими фермерами через спалахи африканської чуми свиней в країні, повідомляють The Guardian та Independent.

Нещодавній спалах захворювання зачепив найбільший свинарський кооператив Нігерії, Oke Aro Farm, де загинуло понад 300 тис. свиней. Ще в одному з кооперативів внаслідок АЧС було знищено понад 500 тис. свиней.

Поки немає офіційних даних, щодо загальної кількості свиней, які постраждали від вірусу в Нігерії. Утім, фермери підрахували, що через АЧС в країні було забито вже майже мільйон свиней, а галузь свинарства втратила до 20 млрд. найр (51,69 млн. доларів). Також через африканську чуму свиней близько 20 тис. нігерійців можуть втратити роботу.

Активне поширення АЧС в країні відбувається разом з розповсюдженням коронавірусу, що завдає подвійного удару галузі свинарства.

Наразі кілька країн працюють над розробкою вакцини від африканської чуми свиней. Нещодавно китайські вчені повідомили про вдалі клінічні випробування препарату. Утім для випуску вакцини на ринок потрібні додаткові дослідження.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button