Новини про м'ясо

МЕБ: з АЧС доведеться боротися ще багато років

На Китай, як і на весь світовий ринок свинини, ще багато років впливатиме ситуація з АЧС, зазначають у Всесвітній організації охорони здоров’я тварин (МЕБ). Ситуація з захворюваністю в Азії свідчить про необхідність введення більш жорстких правил біозахисту, повідомили в організації.

В інтерв’ю агентству Reuters експерт МЕБ Метью Стоун висловив стурбованість ситуацією з африканською чумою свиней в Китаї та в інших азіатських країнах. “Китай буде боротися з АЧС протягом багатьох наступних років. Ситуація в Азії продовжуватиме погіршуватись, оскільки ми знаємо, що ланцюги поставок м’яса та м’ясних продуктів та практики, такі як вивезення сміття, регулюються не належним чином”, – пояснив пан Стоун.

За даними аналізу, оприлюдненого USDA і Rabobank, Китай може втратити в цьому році від 10 до 30% національного поголів’я свиней, але це лише початок. Експерти очікують, що ситуація з АЧС не менше трьох-чотирьох років не даватиме відновити поголів’я.

“Для деяких країн Азії – це величезний виклик, адже їм доведеться модернізувати свої системи землеробства та ввести сучасні системи біозахисту. Це надзвичайно важливо.

Окрім Китаю, зараз вірус виявили в таких країнах Азії: Лаосі, Північній Кореї, Камбоджі, Монголії та В’єтнамі. З моменту появи захворювання у В’єтнамі (на початку року) кількість свиней, забитих через АЧС, уже досягла близько 2 млн. голів.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button