Новини про м'ясо

Майже на третину зросло поголів’я свиней у Китаї

Загальне поголів’я свиней в Китаї збільшується вже п’ятий місяць поспіль. Завдяки цьому ціни на свинину і продукцію з неї поступово знижуються. Міністерство сільського господарства країни оголосило, що поголів’я у листопаді зросло на 29,8% порівняно з аналогічним періодом минулого року, тоді як племінне поголів’я свиней збільшилось на 31,2% за рік.

Середні ціни на свинину впали до 45,8 юанів (6,99 доларів США) за кілограм, що є найнижчим показником в 2020 році. У міністерстві зазначають, що низхідних тенденцій вдалося досягти завдяки збільшенню пропозиції м’яса на ринку країни.

Це може бути поганою новиною для основних закордонних постачальників свинини на китайському ринку, таких як США, Бразилія, Іспанія чи Канада. Ринкові аналітики наголошують на тому, що найближчим часом експортерам свинини до Китаю потрібно знайти нові ринки збуту, щоб уникнути турбулентних умов на світовому ринку м’яса.

Нагадаємо, на початку цього року в Міністерстві сільського господарства КНР повідомили, що країна прагне досягти 95% самозабезпечення свининою протягом наступних двох років.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button