Новини про м'ясо

Майже 6 млн свиней знищили через АЧС у В’єтнамі

Починаючи з кінця лютого цього року В’єтнам втратив майже 20% національного поголів’я свиней через спалахи АЧС. Згідно з оновленими даними, які уряд В’єтнаму надіслав до Всесвітньої організації охорони здоров’я тварин (МЕБ), 5,8 млн тварин загинули або були забиті за 8 місяців – з моменту появи першого спалаху африканської чуми свиней в країні.

Вірус поширився на всі провінції країни менш ніж за три місяці, викликаючи занепокоєння спостерігачів та експертів МЕБ і Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН (FAO). Повідомлялося вже про майже 8 500 спалахів, причому деякі райони зазнали більшого ураження через високу щільність особистих селянських господарств, де утримують свиней.

Найбільше постраждали провінції Ханой, Донг Най, Хай Дуонг, Тай Бін та Бак Джан, де втрати сягають від 270 тис. і 540 тис. голів. Також 19 провінцій із 63, які за цей час зіткнулися з втратами близько 100 тис. тварин.

Хоча вірус стрімко поширюється у В’єтнамі, наразі найгіршою ситуація є в Китаї, де з серпня минулого року було знищено понад 50% поголів’я свиней.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button