Новини про м'ясо

Китай запрошує іноземців інвестувати в тваринництво

Поширення африканської чуми свиней в Китаї, що почалося 2018 року, завдало значних збитків галузі тваринництва країни. Загалом, було втрачено близько половини поголів’я свиней у КНР, що призвело до дефіциту м’яса в країні та посилення попиту на імпортовані тваринні білки.

Щоб регулювати ціни на свинину та відновити галузь, уряд Китаю вдається до низки заходів. Зокрема, на ринок надходить заморожене м’ясо з держрезерву, у деяких регіонах заборонене переміщення тварин та свинини, господарства отримують державну допомогу на посилення заходів біобезпеки, також активізувався процес закупівлі поросят та генетичного матеріалу за кордоном.

Тепер до переліку заходів з подолання кризи, спричиненої АЧС, додалося залучення іноземних інвестицій в галузь тваринництва. Влада Китаю повідомила, що з цього року країна буде стимулювати іноземні інвестиції в тваринництво, зокрема в птахівництво, а також в сектор виробництва замінників м’яса на рослинній основі. Таке рішення днями було ухвалено Національною комісією з розвитку і реформ КНР.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button