Новини про м'ясо

Китай запрошує іноземців інвестувати в тваринництво

Поширення африканської чуми свиней в Китаї, що почалося 2018 року, завдало значних збитків галузі тваринництва країни. Загалом, було втрачено близько половини поголів’я свиней у КНР, що призвело до дефіциту м’яса в країні та посилення попиту на імпортовані тваринні білки.

Щоб регулювати ціни на свинину та відновити галузь, уряд Китаю вдається до низки заходів. Зокрема, на ринок надходить заморожене м’ясо з держрезерву, у деяких регіонах заборонене переміщення тварин та свинини, господарства отримують державну допомогу на посилення заходів біобезпеки, також активізувався процес закупівлі поросят та генетичного матеріалу за кордоном.

Новини партнерів

Тепер до переліку заходів з подолання кризи, спричиненої АЧС, додалося залучення іноземних інвестицій в галузь тваринництва. Влада Китаю повідомила, що з цього року країна буде стимулювати іноземні інвестиції в тваринництво, зокрема в птахівництво, а також в сектор виробництва замінників м’яса на рослинній основі. Таке рішення днями було ухвалено Національною комісією з розвитку і реформ КНР.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button