Новини про м'ясо

Країни ЄС послаблюють заходи безпеки щодо АЧС

З 15 травня набуде чинності нова постанова, яка дозволить пішоходам та велосипедистам рух у районах лісів Валлонії (Бельгія), які вважаються небезпечними зонами щодо африканської чуми свиней. Раніше рух тут було заборонено через людський фактор у процесі поширення АЧС.

На думку представників влади країни, хоча хворобу ще не вдалось повністю подолати, наразі вона перебуває під контролем і є позитивні ознаки, які свідчать, що криза АЧС закінчується.

Незважаючи на карантинні заходи, пов’язані з COVID-19, відділ природи та лісового господарства Валлонських державних служб продовжує працювати, зводячи популяцію диких кабанів у цьому районі до мінімуму. Особливо роботу в цьому напрямку було активізовано протягом березня, часу посиленого опоросу.

Стратегічний комітет боротьби з АЧС вважає ситуацію в країні контрольованою. Однак моніторинг захворюваності серед диких кабанів повинен тривати. Також для запобігання будь-якого ризику розповсюдження африканської чуми свиней, продовжуватимуться зусилля щодо ліквідації популяції диких кабанів у зараженій зоні та в зонах спостереження.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button