Новини про м'ясо

Країни, що постраждали від АЧС, відновлюють поголів’я свиней

У Китаї щез минулого року діє кілька урядових програм, спрямованих на відновлення поголів’я свиней, що скоротилось майже на половину після початку поширення в країні африканської чуми свиней у серпні 2018 року. Тепер активних заходів щодо відновлення поголів’я вживають ще в одній азійській країні – В’єтнамі.

В’єтнам, який наразі перебуває на другому місці (після Китаю) за обсягом збитків від АЧС, планує відновити поголів’я, імпортуючи живих свиней з Таїланду, однієї з небагатьох азійських країн, на яку не поширився вірус африканської чуми свиней. За даними місцевих ЗМІ, 20 тис. племінних тварин будуть завезені з Таїланду для відновлення місцевих ферм. Перша партія з 250 свиней вже надійшла до країни, а решта буде надходити ​​поступово.

Заступник міністра сільського господарства Пхунг Дюк Тянь заявив, що попит місцевих фермерів цього року перевищує 100 тис. племінних свиней. За перші чотири місяці 2020 року імпорт свинини у В’єтнам збільшився на 300% через дефіцит м’яса, який з’явився минулого року. Імпорт яловичини та птиці зріс відповідно на 200% та 150%.

Згідно з офіційними даними, з початку спалаху АЧС у В’єтнамі, у лютому 2019 року, національне поголів’я свиней в країні зменшилось більш ніж на 20%, або на 6 мільйонів голів.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button