Новини про м'ясо

Коронавірус знищує галузь свинарства в США

“Вірус знищує нашу галузь”, – вважає президент Національної ради виробників свинини США Говард Рот. У 2020, через кризу, спровоковану COVID-19, галузі загрожують втрати, що можуть перевищити 5 мільярдів.

Незважаючи на те, що федеральний уряд оголосив низку заходів, спрямованих на підтримку малого бізнесу, 25% виробників свиней в країні не мають права на отримання фінансової допомоги через обмежувальні умови, встановлені Програмою захисту малого бізнесу (SBA).

Зокрема, придатність до отримання пільг визначається позитивним прибутком у календарному 2019 році або останніх 12 місяців. Для багатьох виробників свинини 2019 рік не був вдалим, оскільки вони несли тягар торгової війни з Китаєм та Мексикою – двох своїх найбільших експортних ринків. Через це кожне четверте підприємство не зможе отримати фінансової підтримки.

“У 2018 та 2019 роках свинарі втрачали 20 доларів від ціни кожної свині. У 2020 році вони прогнозували отримувати 10 доларів прибутку на кожній свині, поки не почалася криза COVID-19. Вірус погіршив ситуацію в галузі, і SBA несправедливо карає виробників свинини та забороняє їм доступ до цієї програми. Ми закликаємо оперативно зняти це обмеження і дозволити нашим фермерам отримати доступ до цієї життєво важливої ​​програми”, – говорить президент Національної ради виробників свинини.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button