Новини про м'ясо

Коронавірус: американські свинарі занепокоєні впливом на галузь

Вплив спалаху коронавірусу на ринок робочої сили в США викликає серйозну стурбованість у Національній раді виробників свинини (NPPC), яка закликала урядовців США ухвалити рішення щодо запобігання будь-яких розладів у ланцюзі поставок.

У листі до президента та інших посадових осіб адміністрації, членів Конгресу та губернаторів штатів, NPPC закликала до прискорених рішень, спрямованих на заохочення громадян працевлаштовуватись на фермах. Національна рада виробників свинини також закликала федеральні та місцеві органи влади спільно працювати над розробкою плану дій щодо запобігання поширенню вірусу COVID-19, для захисту людей та мінімізації втрат бізнесу, зокрема, й через перебої в ланцюзі поставок. NPPC також закликав адміністрацію розробити плани підтримки для свинарів, якщо галузь постраждає від недостатньої кількості працівників через карантин

“Закриття шкіл, що заважає батькам працювати, вже викликає занепокоєння серед фермерів. Проблеми з постачанням та збутом свинини призведуть до серйозних економічних негараздів в сільських громадах та створять виклики щодо забезпечення добробуту тварин”, – йдеться в заяві представників галузі.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Один коментар

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button