Новини про м'ясо

Італія посилює заходи для запобігання проникненню АЧС в країну

У зв’язку з поширенням африканської чуми свиней в деяких країнах і ризик, який загрожує країнам, де вірус ще не виявили, низка країн вживає заходів задля запобігання АЧС. Італійська влада також посилює ветеринарний нагляд та контроль за імпортом.

Міністерство охорони здоров’я Італії опублікувало повідомлення, в якому рекомендує регіональним та місцевим ветеринарним службам та компетентним органам посилити заходи спостереження за біозахистом як під час перевезення тварин, так і на фермах, в уповноважених підрозділах з дезінфекції вантажівок та боєнь.

Повідомлення міністра нагадує про правила біозахисту, включені до статті 64 Указу Президента № 320/54 (зобов’язання про очищення та дезінфекцію транспортних засобів) та Європейський регламент щодо здоров’я тварин 2016/429. Зокрема, DGSAF (Генеральна дирекція з питань охорони здоров’я тварин та ветеринарних препаратів) рекомендує посилити контроль за процедурами очищення та дезінфекції транспортних засобів, включаючи використання миючих засобів та методи завантаження і розвантаження свиней.

Раніше заходи біозахисту посилили Франція, Данія, Канада, США та інші країни, де АЧС ще не виявляли.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button